21.Bartosz Śpiączka
16.Łukasz Mickiewicz
Trener: Krzysztof Pawlak
  • 90'

Arbiter kończy spotkanie w którym Olimpia przegrywa z Flotą 1:3. Dziękuję za śledzenie relacji.
  • 90'

Między słupkami stanął Pietroń, a drugi bramkarz Budakowić na ławce rezerwowych.
  • 90'

Na czystą pozycję wychodził Misan, Stodoła wyszedł poza pole karne i zderzył się z napastnikiem. Arbiter uznał to jako faul naszego bramkarza i wyrzucił go z boiska.
  • 90'

Czerwona kartka - Krzysztof Stodoła.
  • 89'

Gra siadła. Olimpia jakby nie wierzyła już, że cokolwiek może zmienić.
  • 87'

Olimpia mocno się odkryła przez co naraża się na kontrataki Floty.
  • 86'

Kontratak gości ładnie rozegrany, piłka trafiła na prawe skrzydło, następnie dośrodkowanie w pole karne, a tam niepilnowany strzela głową po długim rogu Daniel Chyła.
  • 85'

Daniel Chyła
  • 84'

Pacan już powrócił na boisko.
  • 83'

Znów przerwa w grze. Tym razem leży Pacan. Potrzebna interwencja masażystki Alicji.
  • 82'

Teraz ładnie Buśkiewicz na lewej stronie minął obrońcę, dograł w pole karne, jednak tam na miejscu obrońcy Floty.
  • 81'

Próba strzału Zaniewskiego mocno niecelna.
  • 80'

Olimpia walczy ambitnie do końca o zmianę niekorzystnego wyniku.
  • 79'

Akcja Olimpii, w polu karnym z piłką przedziera się Lubenow, mimo asysty udaje mu się oddać strzał ale jest on zbyt słaby i piłkę łapie bramkarz Floty.
  • 78'

Zmiana w zespole gości. Schodzi Mateusz Broź, a wchodzi Ferdinand Chi Fon.
  • 76'

Piłka w posiadaniu Olimpii indywidualna akcja Buśkiewicza powstrzymana jednak przez rywali.
  • 75'

Strzał gości i Stodoła wybija na rzut rożny.
  • 74'

Schodzi Mateusz Kołodziejski, a na placu gry melduje się Lubomir Lubenow.
  • 73'

żółta kartka - Łukasz Zaniewski (Olimpia).
  • 73'

Przy próbie wyjścia z atakiem faulowany zawodnik gości i mamy upomnienie.
  • 72'

Teraz chwilowe oblężenie bramki gości. Obrońcy ofiarnie wybijają piłkę z własnego pola karnego.
  • 69'

Ponownie faulowany Kołodziejski za co rywal zobaczył kartkę. Teraz ucierpiał Buskiewicz i krótka przerwa w grze.
  • 68'

żółta kartka - Tomasz Ostalczyk (Flota).
  • 67'

Schodzi Bartosz Iwan, a zastępuje go Paweł Buśkiewicz.
  • 65'

Teraz znów kilka minut ostrej walki w środku pola.
  • 63'

żółta kartka - Michał Pietroń (Olimpia).
  • 63'

Iwan powalczył do końca tyle, że z naruszeniem przepisów i wolny dla gości. Teraz to samo Pietroń i tym razem arbiter nie był już tak pobłażliwy.
  • 61'

Wreszcie akcja zakończona bramką. Podanie z prawej strony w pole karne, tam do piłki dopada Koczon i płaskim strzałem między nogami bramkarza pakuje piłkę do bramki Floty.
  • 60'

Daniel Koczon.
  • 58'

Strzelał sprzed linii pola karnego Iwan, choć większość kolegów dziennikarzy twierdzi że to było podanie do bramkarza.
  • 56'

Teraz Iwan głową starał się przelobować bramkarza, a piłka przeszła też nad bramką.
  • 55'

Szykuje się także zmiana w Olimpii. Boisko opuścił Bartłomiej Bartosiak, którego zastąpił Łukasz Zaniewski.
  • 53'

Dobrze zapowiadająca się akcja gospodarzy, tyle że na spalonym Koczon.
  • 51'

Teraz mnóstwo szczęścia miała Olimpia. Z rogu zagrał Ostalczyk, a w polu karnym główkował Misan. Piłka minimalnie minęła światło bramki.
  • 50'

Niezdecydowanie Banasiaka i goście mają rzut rożny.
  • 48'

Cóż za pech. Prawa strona akcja Pietronia, w polu karnym piłkę przyjmuje Koczon obraca się i strzela. Co z tego skoro piłką blokuje jeden z obrońców.
  • 47'

Żółta kartka - Adam Banasiak (Olimpia)
  • 46'

Schodzi Rafał Kalinowski, a wchodzi Bartosz Śpiączka. I druga zmiana schodzi Ndubusi Nnamani, a wchodzi Damian Misan.
  • 45'

Goście drugą połowę rozpoczną z dwiema zmianami.
  • 45'

Obie drużyny już na murawie za chwilę druga połowa.
  • 45'

Patrząc na pierwsza część meczu to Olimpia niezasłużenie przegrywa. Elblążanie stworzyli kilka sytuacji, byli groźniejsi, ale co z tego skoro rywale stworzyli dwie okazje i obie wykorzystali.
  • 45'

Muszalik potrzebuje pomocy medycznej, a arbiter kończy pierwszą połowę.
  • 45'

Przerwa w grze na murawie leży Mariusz Muszalik.
  • 44'

Cóż za dziwny mecz. Olimpia stwarza groźniejsze sytuacje w ostatnich minutach co chwilę jest pod polem karnym rywali, aa bramki zdobywają piłkarze Floty. Teraz znów ładna akcja gospodarzy, Muszalik wbiegł w pole karne strzelił po ziemi i instynktownie bramkarz broni. Pewnie u gości taka sytuacja zakończyłaby się bramką.
  • 42'

Żółta Kartka - Bartłomiej Bartosiak.
  • 41'

Cóż za pech. Po chwili przewagi Olimpii akcja przeniosła się pod nasza bramkę. Tam nasi obrońcy sygnalizowali spalonego, arbiter puścił akcję po czym na bramkę uderzył Ostalczyk. Stodoła zdołał jeszcze odbić piłkę, ale przy dobitce był już bezradny.
  • 40'

Tomasz Ostalczyk
  • 39'

Z rzut wolnego uderzył Pacan i bramkarz Floty z najwyższym trudem wybija piłkę na rzut rożny. Po nim zamieszanie w polu karnym, bramkarz "wypluwa" piłkę jednak nikt z naszych do niej nie dochodzi.
  • 38'

Żółta kartka - Rafał Kalinowski.
  • 37'

Ładna akcja indywidualna Koczona, ten faulowany i mamy drugą żółtą kartkę.
  • 35'

W starciu powietrznym lepszy piłkarz Floty Ostalczyk, tyle że jego uderzenie przechodzi wysoko nad bramką.
  • 33'

W polu karnym Iwan przyjmuje piłkę, jednak zdaniem arbitra pomagał sobie ręką. Myślę, że błąd arbitra przyjęcie czyste.
  • 32'

Dużo błędów z obu stron i dużo przypadkowości.
  • 31'

tempo meczu siadło. Źle ogląda się taki pojedynek.
  • 30'

Próbował z prawej strony Pietroń. Piłka opuszcza plac gry.
  • 28'

Spore problemy z powstrzymaniem tego ataku. Na szczęście tuż przed linią pola karnego udaje się odzyskać piłkę.
  • 27'

Kolejny rzut rożny dla Olimpii i znów nic z tego nie wyszło. Kontra Floty.
  • 26'

Teraz trudne zadanie przed Olimpią. Czy nasi piłkarze zdołają się podnieść po tym ciosie?
  • 24'

Piotr Tomasik
  • 24'

Praktycznie pierwsza wizyta gości w naszym polu karnym i mamy gola. Niezdecydowanie naszych obrońców wykorzystał Tomasik, który mimo że był tyłem do bramki to zdołał się odwrócić i strzelił obok zupełnie zaskoczonego Stodoły.
  • 23'

Strzelał Muszalik i bramkarz wybija piłkę na rzut rożny. Po rozegraniu kornera piłka dla gości.
  • 22'

Groźnie pod bramką gości. Koczon odegrał w pole karne do Iwana, ale ten był na spalonym. Tyle, że wcześniej Koczon był faulowany i mamy rzut wolny dla Olimpii z 25 metrów.
  • 21'

Szarża lewą stroną Kołodziejskiego i udana interwencja Kalinowskiego. Od bramki goście.
  • 20'

Teraz składna akcja Olimpii którą niestety mocno niecelnym strzałem z ponad 30 metrów zakończył Bartosiak. A można było ten atak rozegrać nieco lepiej.
  • 18'

Środek pola powoli opanowują goście. Dla nas dobrze, że ich akcje nie przechodzą pod nasze pole karne.
  • 16'

Jeszcze tylko poinformuję, że mecz prowadzi trójka arbitrów z Kolegium Sędziów z Warszawy. Jako główny Jarosław Chmiel i asystenci: Łukasz Jaworski i Marcin Bręda.
  • 15'

Atak Floty przed naszym polem karnym próba gry w trójkącie i na posterunku gracze defensywni Olimpii.
  • 14'

Strata piłki i kontra gości. Na szczęście powstrzymana przez elblążan.
  • 13'

Akcja prawą stroną Michała Pietronia, który dziś gra na obronie i mamy rzut rożny.
  • 12'

Teraz gra toczy się głównie w środku pola. Taka wymiana ciosów choć niewiele z niej wynika.
  • 10'

Bardzo ciężko gra się dziś piłkarzom. Mokre, nasiąknięte boisko nie pozwala na szybkie ataki. Momentami piłka staje na grząskim terenie.
  • 8'

Żółta kartka - Mateusz Broź (Flota)
  • 8'

Po raz drugi na lewej stronie nieprzepisowo zatrzymywany Mateusz Kołodziejski i tym razem mamy upomnienie dla piłkarza gości.
  • 5'

Chwilę później głową strzela Staniek i znów górą bramkarz Floty.
  • 4'

Gospodarze rozpoczęli obiecująco. Pierwsza akcja Koczon wpadł w pole karna i uderzył z trudnej pozycji tyle, że bramkarz Floty na posterunku.