Koniec meczu w Elblągu. Concordia Elbląg przegrała z Wisłą Puławy 0:1.
  • 90'

Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.
  • 88'

Rzut rożny dla Concordii, piłka jednak słabo wybita i obrońcy gości nie mają problemów z wybiciem piłki w pole
  • 86'

Żółta kartka dla Szymona Martusia (Wisła)
  • 85'

Konrad Nowak z rzutu wolnego wysoko nad bramką Concordii
  • 84'

Żółta kartka dla Michała Lepczaka (Concordia)
  • 82'

Michał Lepczak z rzutu wolnego z ok. 27 metrów strzelił jednak obok bramki
  • 81'

Concordia będzie kończyła mecz w dziesiątkę. Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Tomasza Sambora
  • 80'

Groźnie uderzał z wolnego Radosław Stępień, ale bramkarz gości nie dał się zaskoczyć.
  • 78'

Zmiana w Concordii. Schodzi Michał Kiełtyka, a wszedł Mateusz Szmydt.
  • 75'

Zmiana w Concordii. Zszedł Jakub Zejglić, a zastąpił go Rasaq
  • 75'

Żółta kartka dla Piotra Charzewskiego (Wisła)
  • 74'

Sprzed pola karnego strzelał Konrad Nowak, piłka otarła się o jednego z elblążan i poleciała obok bramki. Rzut rożny dla gości
  • 71'

Żółta kartka dla Tomasza Sambora (Concordia)
  • 69'

Zmiana w Wiśle. Wchodzi Sebastian Orzędowski, a schodzi Marek Nowak.
  • 67'

Zmiana w Concordii. Zszedł Damian Szuprytowski, a za niego Adrian Korzeniewski
  • 67'

Zmiana w Wiśle. Schodzi Dawid Pożak, a zastąpił go Piotr Charzewski.
  • 65'

Wisła broni się teraz całym zespołem na swojej połowie. Concordia przycisnęła.
  • 63'

Ładna akcja Concordii, piłka zagrana z lewej strony boiska i na strzał z kilkunastu metrów zdecydował się Radosław Stępień. Strzał niecelny.
  • 62'

Teraz błąd sędziego, Michał Kiełtyka wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale liniowy zasygnalizował spalonego, którego nie było.
  • 60'

Gospodarze jakby opadli z sił, ich akcje nie są już takie groźne i szybkie... często tracą piłkę z daleka od pola karnego rywali
  • 58'

Groźnie zapowiadała się ta kontra Wisły, ale wracający Jakub Zejglić przerwą akcję gości.
  • 54'

Niebezpiecznie pod bramką Concordii po dośrodkowaniu Rafała Wiącka z rzutu wolnego - na szczęście żaden z jego kolegów nie zmienił toru lotu piłki lecącej wzdłuż bramki.
  • 51'

Rozpędzał się teraz niebezpiecznie Konrad Nowak, faulowany w środkowej części boiska
  • 46'

W przerwie doszło do jednej zmiany w Wiśle Puławy. Za Łukasza Misztala na boisku pojawił się Mateusz Kozieł. Gospodarze bez zmian.
  • 46'

Sędzia rozpoczął drugą połowę meczu.
  • 45'

Sędzia zakończył właśnie pierwszą część meczu. Concordia Elbląg przegrywa z Wisłą Puławy 0:1.
  • 43'

Konrad Nowak strzelał z ok. 19 metrów z rzutu wolnego - piłka przeleciała nad bramką Concordii
  • 39'

Rafał Kursa w ostatniej chwili wybija piłkę spod nóg Łukasza Nadolnego w polu karnym.
  • 36'

Łukasz Nadolny blisko bramki - strzelił z narożnika pola karnego, bramkarz Wisły sparował jednak piłkę na róg
  • 35'

Od kilku minut walka toczy się w środkowej strefie boiska, obie drużyny mają problemy ze zbliżeniem się w okolice pola karnego rywala. Dłużej przy piłce utrzymują się goście.
  • 29'

Tomasz Wiercioch uderzył sprzed pola karnego - piłka przeleciała obok bramki, a kibice nagrodzili go brawami
  • 25'

Damian Szuprytowski w dobrej sytuacji w polu karnym, uderzył, ale w nogi obrońców z Puław.
  • 20'

Niewiele zabrakło. Łukasz Misztal, obrońca Wisły, tak interweniował, że posłał piłkę tuż nad własną bramką.
  • 19'

• 18'

Szymon Martuś wykorzystał niezdecydowanie obrońców Concordii i dobre podanie od przewracającego się Konrada Nowaka i posłał piłkę z 13 metrów do elbląskiej bramki.
  • 18'

Gol dla Wisły Puławy, a jego autorem Szymon Martuś
  • 15'

Kolejna groźna akcja Concordii prawą stroną boiska, a na koniec strzelał Radosław Stępień z pola karnego. Minimalnie przestrzelił.
  • 13'

Po rzucie wolnym w polu karnym próbował przewrotką strzelać Konrad Nowak, ale sędzia odgwizdał niebezpieczne zagranie i piłka dla gospodarzy.
  • 12'

Ładna akcja Concordii rozpoczęta długim podaniem Tomasza Wierciocha, ale Łukasz Nadolny uderzył sprzed pola karnego mocno obok bramki.
  • 10'

Żółta kartka dla Marka Nowaka (Wisła) za próbę wymuszenia rzutu wolnego
  • 8'

Łukasz Nadolny miał przed sobą tylko bramkarza i uderzył z kilku metrów prosto w niego.
  • 4'

Żółta kartka dla Michała Kiełtyki (Concordia)
  • 3'

Pierwszy rzut rożny dla Wisły. Piłka wybita w pole i niebezpieczeństwo zażegnane.
  • 2'

Głową na bramkę Concordii strzelał Szymon Martuś - jednak niecelnie
  • 1'

Sędzia Tomasz Zieliński właśnie rozpoczął mecz.
  • Dzisiejszy mecz sędziują Tomasz Zieliński jako główny oraz Marcin Dominiak i Norbert Małolepszy (wszyscy KS Konin)
  • Wisła w tym sezonie zdecydowanie lepiej prezentuje się na wyjazdach. Na obcych stadionach nie przegrała jeszcze meczu. Czy ta seria zostanie przerwana w Elblągu?
  • Witamy ze stadionu przy ul. Agrykola w Elblągu, gdzie dosłownie za kilkanaście minut rozpocznie się mecz Concordia Elbląg - Wisła Puławy.
  • To będzie jedno z ciekawszych wydarzeń 12. kolejki spotkań. Concordia Elbląg traci do lidera Wisły Puławy zaledwie trzy punkty. Sobotni mecz na stadionie przy ul. Agrykola rozpocznie się o godz. 15. Zapraszamy na naszą relację na żywo.