Szczepanik - Butkiewicz, Jakimczuk, Gliński, Dąbrowski, Kosicki, Mrowiński, Kuleszczyk, Romaniuk (48 Muszyński), Karwacki (36 Styś), Rybnik (71 Ostaszewski)

Brzozko, Kotlewski, Muszyński, Ostaszewski, Styś, Zacharczuk

Trener
Artur Woroniecki
  • 90'

Koniec meczu w Elblągu. Olimpia wygrała z KS Wasilków 4:0. Dziękujemy za śledzenie relacji.
  • 90'

Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Damiana Szuprytowskiego (Olimpia Elbląg).
  • 89'

Nerwowo zrobiło się na boisku, przepychanki i żółte kartki dla Rafała Pietrewicza (Olimpia) i Piotra Dąbrowskiego (KS).
  • 88'

4:0 golllll dla Olimpii, a jego autorem Kiryłł Raduszko, który przed chwilą wszedł na boisko
  • 87'

Rzut wolny dla gości na wysokości pola karnego, piłkę zagraną w pole karne wybijają elblążanie.
  • 86'

Dwie zmiany w Olimpii. Rafał Pietrewicz za Michała Ressela oraz Kiryłł Raduszko za Łukasza Pietronia.
  • 82'

• 81'

3:0 gollll dla Olimpii Elbląg, Kamil Graczyk pewnie wykorzystał rzut karny
  • 81'

Rzut karny dla Olimpii, faulowany był Anton Kołosow
  • 79'

2:0 gollll dla Olimpii. Kamil Piotrowski strzałem pod poprzeczkę z pola karnego zdobywa drugiego gola dla gospodarzy
  • 75'

Kamil Graczyk uderzył wpadając w pole karne, ale obok słupka.
  • 71'

Zmiana w KS Wasilków. Dawid Ostaszewski za Krystiana Rybnika.
  • 69'

Ładna akcja Olimpii lewą stroną boiska, piłka zagraną w pole karne uderzył Kamil Piotrowski i tylko świetna interwencja bramkarza ratuje gości przed utratą gola.
  • 67'

Dwie zmiany w Olimpii Elbląg. Kamil Piotrowski za Jakuba Bojasa oraz Kamil Graczyk za Kamila Kuczkowskiego.
  • 65'

Andrzej Jakimczuk z rzutu wolnego sprzed pola karnego posłał piłkę nad bramką Olimpii.
  • 63'

Żółta kartka dla Damiana Szuprytowskiego (Olimpia Elbląg)
  • 62'

Żółta kartka dla Rafała Kuleszczyka (KS Wasilków).
  • 61'

Teraz dalekim wybiegiem poza pola karne bramkarz Olimpii Kacper Tułowiecki przerwał niebezpiecznie zapowiadającą się kontrę gości.
  • 59'

Anton Kołosow wpadł z piłką w pole karne, ale zdążył mu ją wybić spod nóg Piotr Dąbrowski.
  • 57'

Radosław Stępień uderzył sprzed pola karnego, ale jeden z obrońców zablokował te mocne uderzenie.
  • 54'

Goście coraz śmielej poczynają sobie na boisku, czego efektem są dwa rzuty rożne. Ale po tych stałych fragmentach gry nie udało im się stworzyć większego zagrożenia pod elbląską bramką.
  • 50'

Rzut wolny dla gości z prawej strony boiska na wysokości pola karnego. Po dośrodkowaniu Andrzeja Jakimczuka pewnie piłkę łapie elbląski bramkarz Kacper Tułowiecki.
  • 48'

Zmiana w KS Wasilków. Kacper Muszyński za Piotra Romaniuka.
  • 47'

Olimpia blisko zdobycia drugiej bramki, strzały Radosława Stępnia i Łukasza Pietronia z pola karnego zablokowane.
  • 46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Elblągu.
  • 45'

• 45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu. Olimpia prowadzi z KS Wasilków 1:0 po golu Łukasza Pietronia w 33. minucie
  • 45'

Kamil Kuczkowski głową próbował zaskoczyć bramkarza gości, jego strzał niecelny.
  • 44'

Andrzej Jakimczuk huknął z wolnego z około 30 metrów na elbląską bramkę, ale niecelnie.
  • 43'

Żółta kartka dla Rafała Maciążka (Olimpia Elbląg)
  • 42'

Radosław Stępień sprzed pola karnego uderzył z woleja, mocno, ale piłka przeleciała nad bramką.
  • 40'

Jakub Bojas z 11 metrów uderzył, ale prosto w bramkarza.
  • 39'

Elblążanie wykonywali rzut wolny z prawej strony boiska. Piłkę zgraną w pole karne uderzył Anton Kołosow, ale chybił.
  • 36'

Zmiana w zespole gości. Boisko opuścił Hubert Karwacki, a zastąpił go Karol Styś.
  • 33'

1:0 goolll dla Olimpii Elbląg, jego autorem Łukasz Pietroń, który strzałem z 13 metrów pewnie umieścił piłkę w siatce po podaniu Antona Kołosowa z prawej strony boiska.
  • 31'

Od kilku minut gra toczy się w środkowej strefie boiska.
  • 26'

Radosław Stępień z lewej strony boiska bezpośrednio z rzutu wolnego z około 25 metrów próbował zaskoczyć bramkarza. Łukasz Szczepanik pewnie złapał piłkę.
  • 23'

Trzeci rzut rożny dla Olimpii, po dośrodkowaniu gospodarze domagali się karnego, gdyż ich zdaniem jeden z zawodników gości zagrał piłkę ręką. Sędzia nie przerwał gry, z 13 metrów strzelił Jakub Bojas, bramkarz gości złapał piłkę.
  • 19'

Na strzał sprzed pola karnego zdecydował się Daniel Szuprytowski, jednak piłka przeleciała obok bramki. Na Agrykola wciąż bez goli.
  • 17'

Anton Kołosow zdecydował się na strzał z pola karnego, ale nie był zbyt silny i bramkarz bez problemów wyłapał piłkę.
  • 14'

Łukasz Pietroń z lewej strony zagrał w pole karne, ale tam piłki nie sięgnął ani Anton Kołosow, ani zamykający akcję Jakub Bojas.
  • 11'

Piotr Dąbrowski w ostatniej chwili wybił piłkę sprzed nóg Antona Kołosowa, który wbiegał w pole karne.
  • 9'

Gra gości jak na razie ogranicza się tylko do wybijania piłki jak najdalej od własnej bramki.
  • 7'

Drugi rzut rożny dla Olimpii. Radosław Stępień dośrodkował, a główkował Anton Kołosow jednak nad bramką KS Wasilków.
  • 5'

Michał Ressel strzałem z dystansu zakończył kolejną akcję Olimpii, ponownie bramkarz gości popisał się udaną interwencją.
  • 3'

Ładna akcja Olimpii lewą stroną boiska, Anton Kołosow w polu karnym miał piłkę i czas, ale uderzył zbyt lekko i bramkarz nie miał problemów z obronieniem jego strzału.
  • 1'

Pierwszy rzut rożny dla Olimpii, po dośrodkowaniu w pole karne goście wybijają piłkę.
  • 1'

Sędzia Krzysztof Szczypiński właśnie rozpoczął mecz w Elblągu
  • Piłkarze już na murawie.
  • Olimpia przed dzisiejszym meczem jest na drugim miejscu w tabeli i ma tyle samo punktów (31) co lider z Zambrowa. Goście z kolei są w strefie spadkowej, na 15 pozycji.
  • Trwa jeszcze rozgrzewka obu drużyn, kibiców na trybunach na razie jak na lekarstwo.
  • Witamy ze stadionu przy ul. Agrykola, gdzie za około 10 minut rozpocznie się mecz Olimpii Elbląg z KS Wasilków.